Moldex Contours NORMAL – 25 paar
10,50
89 op voorraad
Bestel nóg voordeliger vanaf hogere aantallen!
Aantal | Korting | Prijs per stuk |
2 - 4 | 4% | 10,08 |
5 - 9 | 6% | 9,87 |
10 + | 8% | 9,66 |
Gratis verzenden vanaf 30,-
Vóór 15:00 besteld, vandaag verzonden.
Retour binnen 30 dagen.
Andre Peeters (geverifieerde eigenaar) –
zeer goed bevallen, ook al zitten ze in de morgen iets uit het oor dan nog zijn ze zeer geluid dempend.
Miriam Verduijn (geverifieerde eigenaar) –
Ik sliep al langere tijd met oordopjes maar aangezien deze speciaal ontworpen zijn voor het slapen, wilde ik ze graag uitproberen. Ik vind ze super fijn! Ik heb geen pijn meer aan mijn trommelvlies als ze er goed inzitten en ze sluiten goed af! Doordat ik geen last meer heb word ik ook niet meer wakker van pijnlijke oren. Ik kan hier heerlijk uren mee slapen en ze vallen ’s nachts niet uit mijn oren. Ik blijf ze zeker gebruiken!
C C (geverifieerde eigenaar) –
Ik heb alle wegwerp oordopjes (assorti) geprobeerd. Mijn bevindingen:Ze geven nauwelijks druk in het oor, irriteren nauwelijks en op de zij slapen gaat goed met deze oordopjes. Ze dempen wat minder goed. De pasvorm is alleen voor eerste gebruik goed. Bij een tweede nacht (of meer) gaat de pasvorm sterk achteruit en blijven ze minder goed in het oor zitten.
Trudy B. (geverifieerde eigenaar) –
Deze oordopjes bevallen me erg goed. Ik heb mijn man nog niet horen snurken. Je kunt er ook goed mee op je zij liggen.
Floor van H (geverifieerde eigenaar) –
Omdat de oordopjes wat kleiner zijn merk ik dat ze toch minder goed blijven zitten ’s nachts. Ik ben persoonlijk meer fan van de E-A-R SOFT FX, maar misschien is mijn gehoorgang wat ruimer en zijn iets grotere oordopjes voor mij beter.