Noizezz Purple mild 15 dB
Paarse dupkes! Hebben wij ook!
De Noizezz Premium serie oordopjes hebben een uniek knikje. Door dit knikje volgen ze de kromming van je gehoorgang wat ervoor zorgt dat ze nog beter zitten.
De Noizezz Purple Mild oordop heeft een milde filter met een SNR van 15 dB. Deze Noizezz oordop kan worden gebruikt om geluid te dempen van onder andere vliegen, nachtrust, geluidsoverlast van buren en verkeer. Het unieke filter behoudt de spraakverstaanbaarheid en essentiële waarschuwingsgeluiden.
De Noizezz Premium wordt standaard geleverd met 4 maten in de verpakking; S, M, L en XL. Hierdoor weet je zeker dat de juiste maat voor jou oren er ook bij zit!
Toepassingen:
- Situaties waarin je meer rust wilt
- Vliegtuigbemanning (Voor veel luchtvaartmaatschappijen geldt dat je oordopjes niet meer mogen dempen dan 20dB)
- Tandartsenpraktijk
- Dierenpraktijk
Minimale demping:
SNR= 15 dB
H= 16 dB
M= 13 dB
L= 10 dB
Specificaties | |
---|---|
Demping: | 15 dB |
Inhoud: | 4 maten S, M, L en XL in de verpakking |
Verzendkosten
De verzendkosten op onze webshop bedragen € 2.49. Er komen geen extra kosten bij en bestellingen boven de € 24.99 euro worden gratis bezorgd.
Voorraad
Voorraadstatus: |
U kunt bij ons eigenlijk op de meest gebruikte manieren betalen. iDEAL wordt het meest gebruikt, maar ook Creditcard, Paypal, Bancontact en gewoon Op Factuur is mogelijk. Let op dat "Op Factuur" alleen maar voor bedrijven, stichtingen en scholen wordt geaccepteerd.
Retourzending
In onze algemene voorwaarden vindt u de voorwaarden voor retourzending. Let op: oordoppen welke in het oor zijn gedragen kunnen wij niet retour nemen om hygienische redenen. Mocht er een verzending niet goed zijn gedaan door ons, dan lossen wij dat voor u op!
Wij hechten grote waarde aan de meningen van onze klanten. Wij kunnen met uw mening uiteraard onze service verbeteren, maar u ook wellicht vertrouwen geven om de juiste aankoop bij ons te doen. Schroom niet om een recensie achter te laten via de knop rechts.
Product: | Noizezz Purple mild 15 dB | |
Klant | van jeanette doorn | |
Datum: | Wednesday 02 January 2019 | |
Waardering: | 1 sterren : ![]() |
|
Recensie: |
geen resultaat geluid van snurken komt er door heen.![]() Henrico Hoi Jeanette, Bedankt voor je reactie. Wat vervelend dat deze oordoppen niet werken. Als je opzoek bent naar oordoppen die zoveel mogelijk geluid dempen dan kan je het beste kiezen voor schuimenoordoppen. Toch liever een andere herbruikbare oordop, dan heeft Noizezz ook een speciaal slaap model : https://oordopjes-kopen.nl/noizezz-slaap-oordoppen.html Ik hoop dat dit antwoord je verder helpt. Met vriendelijke groet^ |
|
Product: | Noizezz Purple mild 15 dB | |
Klant | van jan sjoer | |
Datum: | Sunday 22 May 2016 | |
Waardering: | 3 sterren : ![]() |
|
Recensie: |
vind de zachten oordopjes die ik bij een andere aanbieding erbij heb gekregen dan alle duurdure dopjes.
persoonlijk zou ik deze duurdere oordopjes niet meer kopen ,maar elk mens is anders. |