Mack's Slaapmasker en Oordopjes
Hoogwaardig slaapmasker & SafeSound Foam Earplugs
Mack’s Shut-Eye Shade is voorzien van twee elastische riempjes met instelbare spanners voor optimale prestaties en draagcomfort.
Het gladde, niet irriterende zwarte satijn draagt prettig, heeft een goede pasvorm en is zacht.
Dit masker is uitstekend geschikt voor het slapen op reis of overdag. De opgevulde neusbrug laat geen licht door en voorkomt dat het masker op de oogleden drukt. Een maat voor iedereen.
Wordt geleverd met 1 paar Mack’s SafeSound Soft Foam Earplugs met een geluidverminderingsniveau (NRR - noise reduction rating) van 29 decibel. Deze comfortabele, lage druk oordopjes dempen het geluid zodat u in elke omgeving de rust krijgt die u nodig heeft.
Specificaties | |
---|---|
Inhoud: | masker + oordopjes |
Verzendkosten
De verzendkosten op onze webshop bedragen € 2.49. Er komen geen extra kosten bij en bestellingen boven de € 24.99 euro worden gratis bezorgd.
Voorraad
Voorraadstatus: |
U kunt bij ons eigenlijk op de meest gebruikte manieren betalen. iDEAL wordt het meest gebruikt, maar ook Creditcard, Paypal, Bancontact en gewoon Op Factuur is mogelijk. Let op dat "Op Factuur" alleen maar voor bedrijven, stichtingen en scholen wordt geaccepteerd.
Retourzending
In onze algemene voorwaarden vindt u de voorwaarden voor retourzending. Let op: oordoppen welke in het oor zijn gedragen kunnen wij niet retour nemen om hygienische redenen. Mocht er een verzending niet goed zijn gedaan door ons, dan lossen wij dat voor u op!
Klantbeoordelingen
Product: | Mack's Slaapmasker en Oordopjes | |
Klant | van Eveline Ver | |
Datum: | Thursday 27 September 2012 | |
Waardering: | 4 sterren : ![]() |
|
Recensie: |
Ik heb dit slaapmasker (met gratis oordopjes) gekocht voor m'n vriend, en het bevalt prima. Levering was snel en correct. Mijn vriend zegt dat er nog wel een beetje licht langs de neus komt maar heeft daar geen last van. Blijft goed zitten. Gewoon een prima masker voor een schappelijke prijs. |
|
Product: | Mack's Slaapmasker en Oordopjes | |
Klant | van Ti Wi | |
Datum: | Wednesday 18 July 2012 | |
Waardering: | 5 sterren : ![]() |
|
Recensie: |
Prima slaapmasker, zit goed en sluit goed licht af. Levering was ook foutloos. |
|
Product: | Mack's Slaapmasker en Oordopjes | |
Klant | van Marjo Sparidaens | |
Datum: | Sunday 10 June 2012 | |
Waardering: | 5 sterren : ![]() |
|
Recensie: |
Super tevreden over de producten en over de service. Mijn bestelling was naar mijn oude adres gestuurd. Na een paar mailtjes, kreeg ik alsnog mijn bestelling de volgende dag kosteloos thuis gestuurd! |